Loading...

Rynek "Stare Miasto" w Brześciu

Если вы приехали в Брест, то мы настойчиво рекомендуем посетить рынок «Старый Город», на котором, вы можете ознакомиться с ассортиментом сотен компаний-производителей белорусского трикотажа, а также заключить взаимовыгодные контракты на поставки белорусской трикотажной одежды для вашей торговой точки.

Jeśli przyjechali Państwo do Brześcia, zdecydowanie polecamy odwiedzić rynek "Stare Miasto", na którym można zapoznać się z asortymentem setek firm produkujących białoruskie dzianiny, a także zawrzeć korzystne umowy dotyczące dostaw białoruskich dzianin do Państwa punktu handlowego.

Rynek "Stare Miasto" ma szereg niezaprzeczalnych zalet:

  • Na tym rynku obecne są większość producentów zajmujących się produkcją damskiej odzieży dzianinowej nie tylko z regionu brzeskiego, ale z całej Białorusi. Przedsiębiorcom, którzy po raz pierwszy decydują się na zaopatrzenie w białoruskie dzianiny swojego miasta, warto tam zawitać, aby zapoznać się z asortymentem oferowanej produkcji.
  • Mozliwość nabycia białoruskich dzianin w różnych ilościach - od handlu detalicznego do dużych partii hurtowych. Jedynym minusem tego sposobu nabycia produktów jest niewielkie podwyższenie cen w porównaniu z zakupami bezpośrednio w fabryce odzieży.
  • Niska cena produktów. Zakup białoruskich dzianin na rynku "Stare Miasto" jest znacznie tańszy niż zakup tych samych produktów od dużych rosyjskich firm hurtowych. Wygodne połączenie kolejowe eliminuje problemy związane z planowaniem podróży.

Godziny otwarcia rynku

Rynek czynny jest codziennie od godziny 6:00 do 12:00. Nie polecamy jednak odwiedzania go w przedświąteczne i poudzielne dni. Sam rynek znajduje się na skrzyżowaniu ulicy Łuckiej i 28 lipca. Z dworca kolejowego na rynek można dojechać taksówką w ciągu 20 minut, co jest znacznie tańsze niż w Rosji.

zaktualizowane 21 kwietnia 2023 18:11